Shipping & return

PRISTATYMAS

Visus nearme.lt internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius Lietuvoje galima atsiimti pasirinktame OMNIVA siuntų terminale. Apie siuntos pristatymą į OMNIVA siuntų terminalą klientas informuojamas el. paštu arba SMS žinute.
Pristatymo laikas: 2-5 darbo dienos.
Pristatymo kaina: 3 EUR prekių krepšeliams iki 50 EUR, nemokamai prekių krepšeliui virš 50 EUR.
Juvelyrikos dirbiniai supakuojami kaip dovana.

Galimas pristatymo vėlavimas dėl COVID-19 situacijos.

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Jūsų įsigytus juvelyrikos dirbinius į užsienio šalis nurodytu adresu pristatys siuntų kurjeris. Prekės siunčiamos registruota ir apdrausta (jei kurjeris teikia tokią paslaugą) siunta.
Pristatymo laikas: nuo 5 iki 15 darbo dienų.
Pristatymo kaina: 30 EUR.
Svarbu, jog pirkėjas yra atsakingas už bet kokio PVM, importo muitų ir susijusių mokesčių, taikomų prekėms, sumokėjimą. Deja negalime patikslinti, kokie mokesčiai taikomi Jūsų šalyje, todėl dėl importo muitų ir kitų mokesčių reikėtų kreiptis į Jūsų šalies muitinę ar kitą instituciją.

Galimas pristatymo vėlavimas dėl COVID-19 situacijos.

Daugiau informacijos prekių pirkimo ir pardavimo taisyklėse.

 

GRĄŽINIMAS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2011 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-959 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
Grąžinama kokybiška prekė privalo būti originaliame, tvarkingame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu ir pritvirtintu kokybės sertifikatu/etiketėmis, būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei neturėti mechaninių pažeidimų žymių.
Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus atvejus, kai Pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes. Ši taisyklė galioja perkant prekes salone adresu Polocko g. 56-2, Vilniuje.
Jeigu prekės Pirkėjas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso ar dėl to, jog Pirkėjas neatsimė prekės, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Pirkėjas. Su Pirkėju bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
Nearme.lt turi teisę Pirkėjų grąžintas prekes, kurios buvo įsigytos internetinėje
parduotuvėje nearme.lt, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, su tikslu įsitikinti ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo įsigyta. Gavus teigiamus analizės rezultatus, pinigai grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas po analizės išvadų. Analizės procesas gali užtrukti iki 15 (penkiolikos) darbo dienų.
Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu pervedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 5 (penkias) darbo dienas nuo grąžintų prekių gavimo momento. Pinigai, sumokėti už pirminį prekių pristatymą Pirkėjui, nėra grąžinami. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pavedimo už grąžintas prekes vėlavimo ar nepadarymo, jeigu Pirkėjas klaidingai pateikia arba nepateikia grąžinimui
reikalingų duomenų.
Grąžinimo procedūra pradedama užpildant prekių gražinimo formą esančią interneto parduotuvėje nearme.lt arba kreipiantis el. paštu info@nearme.lt
Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų;

Turite daugiau klausimų dėl prekių grąžinimo? Susisiekite el. paštu info@nearme.lt